dziewczyna w białej bluzie, w rękach trzyma teczkę, na plecach ma plecak

TEST PISEMNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO kwalifikujący na wymianę międzynarodową

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Wychowawcy,

uprzejmie informujemy, że TEST PISEMNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO kwalifikujący na wymianę międzynarodową (STAŻE ZAWODOWE W HISZPANII) w ramach programu ERASMUS+, odbędzie się w najbliższą środę 28 września 2022 r. o godzinie 12.40 do godziny 13.25
(6. lekcja) na sali gimnastycznej.

Będzie to test zamknięty jednokrotnego wyboru na poziomie B2/C1

ZAPISY NA TEST są prowadzone w Bibliotece szkolnej. Jeśli chcesz wziąć udział w wymianie, zapisz się na listę test pisemny do WTORKU 27 WRZEŚNIA do godziny 16.

Uczniowie zapisani i obecni na teście otrzymają w dzienniku ZAPIS OBECNY.

W teście mogą wziąć udział TYLKO UCZNIOWIE KLAS II, III, IV po szkole podstawowej, maturzyści wyłącznie po uzyskaniu zgody rodziców, nauczycieli i wychowawcy w wyjątkowych sytuacjach.

OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO UCZNIÓW TECHNIKUM. Uczniowie kierunku technik hotelarstwa są wyłączeni z naboru, ponieważ mają możliwość udziału w stażach na Litwie.

Test pisemny to pierwszy etap kwalifikacji na wyjazdy do Hiszpanii, kolejny to analiza ocen z przedmiotów zawodowych, z zachowania oraz frekwencja. Uczniowie, którzy najlepiej wypadną w dwóch pierwszych etapach zostaną zaproszeni do ostatniego etapu – rozmowy w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia.

Zespół ERASMUS+ i Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego