Lp. | Nauczyciel | Przedmiot | Termin | Godzina | Sala |
1. | Antoniuk Kamila | język polski | wtorek | 12:40-13:40 | pokój nauczycielski |
2. | Arciszewska Agnieszka | język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie | poniedziałek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
3. | Arciszewski Ryszard | wychowanie fizyczne | wtorek | 13:25-14:25 | pokój nauczycieli wychowania fizycznego |
4. | Bachurek Barbara | religia katolicka | piątek | 13:25 – 14:25 | pokój nauczycielski |
5. | Bańkowska Agnieszka | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | wtorek | 18:00-19:00 | pokój nauczycielski |
6. | Bartnicka- Roszko Agnieszka | fizyka, informatyka | wtorek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
7. | Basałaj Bogusława | religia katolicka | wtorek | 10:35 – 11:35 | pokój nauczycielski |
8. | Biały Beata | nauczyciel współorganizujący kształcenie | środa | 16:30-17:30 | pokój nauczycielski |
9. | Bielawska Katarzyna | matematyka | wtorek | 11:40-12:40 | pokój nauczycielski |
10. | Bielińska Sylwia | biologia | środa | 11:45-12:45 | pokój nauczycielski |
11. | Bieluk Jan | język rosyjski | czwartek | 14:30-15:30 | pokój nauczycielski |
12. | Borowska Małgorzata | wychowanie fizyczne | czwartek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
13. | Butkiewicz Dorota | język angielski | środa | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
14. | Chociej Ewa | język polski | wtorek | 13:30-14:30 | pokój nauczycielski |
15. | Cyba Artur | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | piątek | 8:00-9:00 | 119 |
16. | Cylwik Ewelina | język angielski | czwartek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
17. | Czarnecka Anna | język polski, rewalidacja | poniedziałek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
18. | Dec-Miękisz Magdalena | nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja | wtorek | 8:45-9:45 | pokój nauczycielski |
19. | Dobrowolska – Sosnowska Katarzyna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja | wtorek | 10:40-11:40 | pokój nauczycielski |
20. | Fiedroczuk Agnieszka | biologia, przedmioty zawodowe (branża fryzjerska) | wtorek | 10:45-11:45 | pokój nauczycielski |
21. | Fiedorczuk-Fidziukiewicz Justyna | język polski | środa | 14:25-15:25 | pokój nauczycielski |
22. | Gawełko Elżbieta | przedmioty zawodowe (branża mody) | wtorek | 17:00-18:00 | pokój nauczycielski |
23. | Gąsowski Krzysztof | wychowanie fizyczne | wtorek | 9:50-10:50 | pokój nauczycieli wychowania fizycznego |
24. | Gołaszewska Edyta | przedmioty zawodowe (branża hotelarska) | środa | 12:40-13:40 | pokój nauczycielski |
25. | Gościewska Emilia | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | poniedziałek | 10:45-11:45 |
pokój nauczycielski
|
26. | Godlewska Ewa | nauczyciel współorganizujący kształcenie, matematyka | piątek | 9:40-10:40 | pokój nauczycielski |
27. | Grabowska Anna | język angielski | piątek | 7:55-8:55 | pokój nauczycielski |
28. | Grygoruk Natalia | biologia | wtorek | 15:20-16:20 | pokój nauczycielski |
29. | Gryka Małgorzata | język polski | poniedziałek | 9:40-10:40 | pokój nauczycielski |
30. | Grzegorek Gabriela | nauczyciel współorganizujący kształcenie | wtorek | 8:45-9:45 | pokój nauczycielski |
31. | Hańczaruk-Drobotko Marzena | język angielski | środa | 11:45-12:45 | pokój nauczycielski |
32. | Jabłoński Adam | historia, historia i teraźniejszość | piątek | 9:40-10:40 | pokój nauczycielski |
33. | Janukiewicz Paweł | historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie | czwartek | 13:25 – 14:25 | pokój nauczycielski |
34. | Januszewska Ewa | etyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie | środa | 8:45-9:45 | pokój nauczycielski |
35. | Jurczuk Wiktor | przedmioty zawodowe (branża logistyczna | piątek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
36. | Jurkowska Anna | przedmioty zawodowe (branża fryzjerska) | poniedziałek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
37. | Kalinowska Agata | język niemiecki | piątek | 13:30-14:30 | pokój nauczycielski |
38. | Kalinowska Bożena | matematyka | piątek | 15:20-16:20 | 217 |
39. | Kalinowski Tomasz | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | czwartek | 11:30-12:30 | pokój nauczycielski |
40. | Kamiński Jarosław | geografia | czwartek | 15:30-16:30 | pokój nauczycielski |
41. | Karwowska Edyta | rewalidacja | czwartek | 8:35-9:35 | pokój nauczycielski |
42. | Kempisty Magdalena | język angielski | środa | 10:45-11:45 | pokój nauczycielski |
43. | Kienig Beata | wychowanie fizyczne | poniedziałek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
44. | Kiercel Piotr | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | poniedziałek | 18:00-19:00 | pokój nauczycielski |
45. | Klepacki Radosław | wychowanie fizyczne | czwartek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
46. | Kobeszko Beata | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | środa | 11:40-12:40 | pokój nauczycielski |
47. | Konopka Beata | język niemiecki, nauczyciel współorganizujący kształcenie | poniedziałek | 13:45-14:45 | 253 |
48. | Korzeniecka Maria | przedmioty zawodowe (branża poligrafii i grafiki cyfrowej | poniedziałek | 16:15-17:15 | pokój nauczycielski |
49. | Konopka Tomasz | nauczyciel współorganizujący kształcenie | wtorek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
50. | Kossakowska Maritta | przedmioty zawodowe (branża odzieżowa), wychowawca klubu szkolnego | poniedziałek | 15:30-16:30 | pokój nauczycielski |
51. | Klepacki Radosław | wychowanie fizyczne | czwartek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
52. | Kościukiewicz Adam | rewalidacja | poniedziałek | 8:40-9:40 | pokój nauczycielski |
53. | Kraszewska Milena | nauczyciel współorganizujący kształcenie | poniedziałek | 17:00-18:00 | pokój nauczycielski |
54. | Krupienik Anna | rewalidacja | wtorek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
55. | Krysiuk Aneta | rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie | środa | 9:40-10:40 | gabinet pedagoga |
56. | Kulesza Michał | wychowanie fizyczne | poniedziałek | 8:55-9:55 | pokój nauczycielski |
57. | Kuryłowicz Wioletta | geografia, przedmioty zawodowe (branża turystyczna) | piątek | 11:40-12:40 | pokój nauczycielski |
58. | Kwiatkowska -Ferenc Monika | język niemiecki | czwartek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
59. | Lendzion Ewa | przedmioty zawodowe (branża fryzjerska) | wtorek | 10:45-11:45 | pokój nauczycielski |
60. | Łaszkiewicz-Radulska Anna | chemia, rewalidacja | czwartek | 14:25-15:25 | pokój nauczycielski |
61. | Łuckiewicz Teresa | religia | czwartek | 11:35-12:35 | pokój nauczycielski |
62. | Maciejczuk Bożena | biblioteka | piątek | 8:00-9:00 | pokój nauczycielski |
63. | Maciejuk Anna | język angielski | środa | 11:40-12:40 | pokój nauczycielski |
64. | Majewska Renata | język angielski | poniedziałek | 12:40-13:40 | pokój nauczycielski |
65. | Matuszelański Łukasz | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | piątek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
66. | Matys Małgorzata | historia, przedmioty zawodowe (branża turystyczna) | środa | 10:55-11:55 | pokój nauczycielski |
67. | Mieczkowska Wioletta | pedagog specjalny | wtorek | 16:20-17:20 | pokój nauczycielski |
68. | Mioduszewska – Samojlik Ewa | nauczyciel współorganizujący kształcenie | piątek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
69. | Modzelewska Natalia | wychowanie fizyczne | środa | 7:00-8:00 | pokój nauczycieli wychowania fizycznego |
70. | Moś Małgorzata | język angielski | piątek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
71. | Mroczkowska Anna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, przedmioty zawodowe (branża odzieżowa) | wtorek | 14:30-15:30 | pokój nauczycielski |
72. | Najbuk-Backiel Anna | język rosyjski | wtorek | 12:35-13:35 | pokój nauczycielski |
73. | Naliwajko Agnieszka | przedmioty zawodowe (branża turystyczna), informatyka | poniedziałek | 16:20-17:20 | pokój nauczycielski |
74. | Niesterczuk Iwona | biblioteka, język rosyjski | wtorek | 9:00-10:00 | biblioteka |
75. | Ostrowska Magdalena | chemia | czwartek | 13:40-14:40 | pokój nauczycielski |
76. | Owsiejczuk Andrzej | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | czwartek | 10:45-11:45 | pokój nauczycielski |
77. | Paszukow Beata | psycholog | czwartek | 13:00-14:00 | 207 b |
78. | Paździej Grażyna | przedmioty zawodowe (branża informatyczna), nauczyciel współorganizujący kształcenie | wtorek | 12:00-13:00 | 216 |
79. | Pełelska Ilona | przedmioty zawodowe (branża reklamy) | piątek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
80. | Pilcicki Hubert | przedmioty zawodowe (branża fotografii i multimediów, poligrafii i grafiki cyfrowej | piątek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
81. | Piotrowicz Rafał | przedmioty zawodowe (branża fotografii i multimediów, poligrafii i grafiki cyfrowej | środa | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
82. | Piotrowska Anna | język angielski | wtorek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
83. | Plago Bożena | matematyka | poniedziałek | 1-:35-11:35 | pokój nauczycielski |
84. | Poźniak Beata | przedmioty zawodowe (branża odzieżowa) | czwartek | 10:30-11:30 | pokój nauczycielski |
85. | Puczkowska Sylwia | przedmioty zawodowe (branża fryzjerska) | piątek | 10:40- 11:40 | pokój nauczycielski |
86. | Rakowska Katarzyna | język polski | środa | 8:00-9:00 | 201 a |
87. | Rogalewski Arnold | historia | poniedziałek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
88. | Roszkowski Łukasz | wychowanie fizyczne | środa | 10:311:35 | pokój nauczycieli wychowania fizycznego |
89. | Rybnik Elżbieta | informatyka | piątek | 11:40-12:40 | pokój nauczycielski |
90. | Rychter Katarzyna | język angielski | wtorek | 11:35-12:35 | pokój nauczycielski |
91. | Saeed-Bagińska Aida | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | poniedziałek | 12:35-13:25 | pokój nauczycielski |
92. | Samsonowicz Ilona | język angielski | poniedziałek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
93. | Smalikowska-Sawczuk Joanna | przedmioty zawodowe (branża turystyczna), geografia | poniedziałek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
94. | Sobolewska Dorota | język niemiecki | wtorek | 12:35-13:35 | pokój nauczycielski |
95. | Sokołowska Anna | biblioteka | poniedziałek | 13:00-14:00 | biblioteka |
96. | Sokół-Dębińska Agnieszka | matematyka | poniedziałek | 8:45-9:45 | pokój nauczycielski |
97. | Stocka Karolina | język angielski | poniedziałek | 9:45-10:45 | pokój nauczycielski |
98. | Suchocka-Karolczuk Elżbieta | język angielski | wtorek | 8:45-9:45 | pokój nauczycielski |
99. | Syczewska Zuzanna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja | czwartek | 13:40-14:40 | pokój nauczycielski |
100. | Szarko Anna | język angielski | poniedziałek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
101. | Szerszenowicz Kamila | język angielski | wtorek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
102. | Sznurkowski Wojciech | bezpieczeństwo i higiena pracy | środa | 8:50-10:50 | pokój nauczycielski |
103. | Szoch-Roszko Paulina | historia | wtorek | 14:35-15:35 | pokój nauczycielski |
104. | Szutkiewicz Ewa | matematyka | poniedziałek | 8:50-9:50 | pokój nauczycielski |
105. | Śmiłowska Agata | podstawy przedsiębiorczości | wtorek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
106. | Toczydłowska Izabela | język polski | piątek | 16:20-17:20 | pokój nauczycielski |
107. | Tomaszewska-Werbel Violetta | edukacja dla bezpieczeństwa | piątek | 12:30-13:30 | pokój nauczycielski |
108. | Troc Jan | religia prawosławna | piątek | 9:50-10:50 | pokój nauczycielski |
109. | Tuszyńska Grażyna | język polski | poniedziałek | 7:45-8:45 |
313
|
110. | Uściłowska-Andrejczuk Barbara | przedmioty zawodowe (branża reklamy) | czwartek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
111. | Warszycki Mariusz | przedmioty zawodowe (branża logistyczna) | czwartek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
112. | Wawreniuk Anna | język rosyjski | poniedziałek | 13:40-14:40 | pokój nauczycielski |
113. | Wawrzeniuk Katarzyna | geografia, historia | poniedziałek | 10:35-11:35 | pokój nauczycielski |
114. | Wesołowski Romuald | religia katolicka | piątek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
115. | Wiensko Dorota | fizyka, informatyka | poniedziałek | 11:35-12:35 | pokój nauczycielski |
116. | Wojtenka Monika | psycholog | czwartek | 17:30-18:30 | 207 b |
117. | Worowska Justyna | plastyka, rewalidacja | środa | 15:20-16:20 | pokój nauczycielski |
118. | Woźniak Anna | przedmioty zawodowe (branża informatyczna), nauczyciel współorganizujący kształcenie | czwartek | 15:00-16:00 | 253 |
119. | Zajko Anna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja | piątek | 8:50-9:50 | pokój nauczycielski |
120. | Zalewska Magdalena | przedmioty zawodowe (branża hotelarska) | czwartek | 10:45-11:45 | pokój nauczycielski |
121. | Zalewska Marta | język rosyjski | czwartek | 9:35-10:35 | pokój nauczycielski |
122. | Zin-Dziedzic Barbara | geografia | poniedziałek | 15:00-16:00 | 201 |
123. | Zubrycka Dorota | przedmioty zawodowe (branża odzieżowa), informatyka | wtorek | 9:45-10:45 | pokój nauczycielski |
124. | Żaworonek Joanna | przedmioty zawodowe (branża odzieżowa i logistyczna) | piątek | 16:15-17:15 | A 110 |
125. | Żynel-Etel Justyna | przedmioty zawodowe (branża informatyczna) | czwartek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |
Lp. | Nauczyciel | Kierunki | Termin | Godzina | Sala |
1. | Biernacka Marta | hotelarz, pracownik obsługi hotelowej | piątek | 11:40-12:40 | 157 |
2. | Hibl Katarzyna | fotografia i multimedia | wtorek | 11:35 – 12:30 | pokój nauczycielski |
3. | Jaworowska Aneta | logistyk, logistyk-magazynier | piątek | 13:35-14:35 | pokój nauczycielski |
4. | Kuźmierowski Tomasz | informatyk | wtorek | 8:50-9:50 | 304a |
5. | Popławski Marek | fotografia i multimedia | środa | 12:40-13:40 | pokój nauczycielski |
6. | Seliga Zofia | technik usług fryzjerskich | piątek | 8:00-9:00 | pokój nauczycielski |
7. | Sienkiewicz Emilia | logistyk, logistyk-magazynier | czwartek | 12:25-13:25 | pokój nauczycielski |
8.
|
Uss-Mazewska Edyta | technik stylista | wtorek | 13:25-14:25 | pokój nauczycielski |