Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetycznych ,,Master of Beauty 2024″

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Związek Rzemiosła Polskiego oraz  Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych uczniów wraz z opiekunami do udziału w Otwartych Mistrzostwach Polski Fryzjersko-Kosmetycznych ,,Master of Beauty 2024″, które odbędą się 3 marca w Poznaniu. W tym roku motywem przewodnim tegorocznej edycji ” O Puchar OKF-K”, będzie hasło: ,,Barbie i Ken w różnych odsłonach”. Uczniowie będą mogli wykazać się swoją kreatywnością, twórczością a przede wszystkich sprawdzą umiejętności pracy zespołowej.

Uczniowie , którzy zostaną laureatami od I do VI miejsca, w klasyfikacji o tytuł Mistrza Polski w konkurencjach wymienionych w pkt. 1  Regulaminu Mistrzostw oraz w 2024 r. złożą w izbie rzemieślniczej wniosek o dopuszczenie do egzaminu czeladniczego w zawodzie fryzjer, mają prawo do zwolnienia z etapu praktycznego egzaminu czeladniczego, uzyskując z tej części ocenę celującą.

Dla uczniów , którzy zajmą I miejsce w kategoriach „Junior” o tytuł Mistrza Polski przewidziane są nagrody pieniężne w wysokości 2000 zł oraz cenne szkolenia w renomowanych Akademiach i u Mistrzów Fryzjerstwa  , dodatkowo będą przewidziane również niespodzianki !
Opis wszystkich konkurencji wraz z regulaminem i kartą zgłoszeniową przesyłamy w załączniku.
Dodatkowo przesyłamy link do strony internetowej , gdzie zamieszczane są aktualne informacje dotyczące Mistrzostw :
https://cechdebica.org/master-of-beauty-otwarte-mistrzostwa-polski-fryzjersko-kosmetyczne-poznan-2024/
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym jakże wyjątkowym wydarzeniu. Do zobaczenia w Poznaniu!!!