chłopak w sportowej czapce, w cvczerwonej koszulce i z dwoma medalami

Kolejny Mistrz w naszej szkole! Paweł Pancewicz z 1c

Nasz utalentowany uczeń, Paweł Pancewicz, zasłużenie zdobył srebrne medale, zajmując drugie miejsce zarówno w biegu na 100 metrów, jak i w biegu na 200 metrów w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Juniorów U17 i U20, które odbyły się w Tarnowie. To ogromne osiągnięcie, które z pewnością wzbudza podziw i inspiruje innych.

Bieg na 100 metrów był niezwykle zaciętą konkurencją, a Paweł pokazał niesamowitą determinację i siłę, aby doścignąć rywali i zdobyć drugie miejsce na podium. Jego szybkość i wytrzymałość zachwyciły wszystkich obecnych na stadionie. Srebrny medal jest zasłużoną nagrodą za ciężką pracę, jaką Paweł włożył w treningi i przygotowania do zawodów.

Równie imponujący był bieg na 200 metrów, w którym nasz zdolny sportowiec również zdobył srebrny medal. Paweł pokazał świetne tempo i doskonałą technikę, osiągając znakomity wynik. Jego wytrzymałość i determinacja były nie do pokonania, co zaowocowało kolejnym miejscem na podium.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Pawłowi jego wspaniałych osiągnięć i życzyć mu dalszych sukcesów w przyszłości. To niezwykłe, że mamy tak utalentowanego sportowca w naszej szkole, który reprezentuje nas z takim wyróżnieniem. Jego zaangażowanie, dyscyplina i ciężka praca stanowią przykład dla innych uczniów.

Paweł, trzymaj tak dalej! Jesteśmy dumni z Ciebie i nie możemy doczekać się kolejnych wiadomości o Twoich sukcesach. Życzymy Ci powodzenia w kolejnych zawodach.