grupa nauczycieli wf stoi na boisku szkolnym

Dzień sportu

Dzień Sportu – wyjątkowe święto, które obchodzimy z radością i pasją w naszej szkole. Jest to doskonała okazja, aby podkreślić znaczenie regularnej aktywności fizycznej dla zdrowia, dobrej kondycji i pozytywnego samopoczucia.

Sport nie tylko rozwija nasze umiejętności fizyczne, ale również kształtuje naszą osobowość. Poprzez uczestnictwo w różnorodnych dyscyplinach sportowych, uczniowie zdobywają nie tylko umiejętności techniczne i taktyczne, ale także wartościowe cechy charakteru, takie jak determinacja, współpraca zespołowa, fair play oraz umiejętność zarządzania stresem.

Dzień Sportu to nie tylko intensywna rywalizacja, ale również czas radości i dobrej zabawy. W tym roku przygotowaliśmy bogaty program sportowych atrakcji, w których każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie.