grupa uczniów siedzi przy stole w bibliotece szkolnej

Zakończona wyjątkowa przygoda – „Literacki Labirynt: Poszukiwanie Zaginionego Skarbu”! NPRC

Cieszymy się, że mogliśmy gościć uczniów klasy 1w w niezwykłej i pełnej emocji przygodzie literackiej podczas naszego najnowszego wydarzenia – „Literacki Labirynt: Poszukiwanie Zaginionego Skarbu”! To wyjątkowe doświadczenie wzbudziło w uczestnikach pasję do literatury i umożliwiło im odkrywanie tajemniczych światów literackich.

W trakcie wydarzenia, uczestnicy zostali wprowadzeni w fascynujący świat labiryntu, gdzie mieli szansę rozwiązywać zagadki, odkrywać tajemnice i gromadzić wskazówki, korzystając z kodów QR ukrytych w różnych miejscach naszej szkoły. Ich celem było odnalezienie zaginionego skarbu literatury – nie tylko dosłownego, ale przede wszystkim duchowego.

Uczniowie wykorzystali swoje zdolności logiczne, spostrzegawczość i kreatywność, aby dotrzeć do celu. W trakcie gry mieli okazję spotkać bohaterów literackich i zanurzyć się w niezwykłych historiach stworzonych przez najwybitniejszych pisarzy. To była prawdziwa podróż do wyobraźni i inspiracji!

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, determinację i entuzjazm, które sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane. Wasza pasja do literatury i miłość do czytania są niezwykle inspirujące dla naszej społeczności szkolnej.

„Literacki Labirynt: Poszukiwanie Zaginionego Skarbu” to tylko jedno z wielu wydarzeń, które organizujemy, aby rozbudzać kreatywność i pasję naszych uczniów. Staramy się tworzyć inspirujące i angażujące środowisko edukacyjne, w którym każdy może rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Projekt został zrealizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa