4 uczniów w modowych strojach, w rękch trzymają dyplomy

Miejsce na podium i dwa wyróżnienia w Ogólnopolskim Turnieju Szkół Mody Odzież „ODNOWA” w Biłgoraju dla uczniów kierunku technik przemysłu mody!

Serdecznie gratulujemy Julii, Magdalenie i Norbertowi za ich wyjątkowe projekty, które zostały docenione przez komisję konkursową, w tym przez pracowników naukowych Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ. Brawa dla Magdaleny Sokólskiej, która zdobyła 3. miejsce, Julii Strojnej i Norberta Wojno za otrzymane wyróżnienia. Podziękowania również dla Julii, Magdaleny i Adama za prezentację strojów. Ogromne brawa dla całego zespołu klasy II A za ich wsparcie!

Wielkie gratulacje dla ZSTiOzOI za przygotowanie wszystkich uczniów do konkursu, za co odpowiedzialna była niezastąpiona Pani Beata Poźniak. Dziękujemy za zaproszenie i świetną organizację konkursu ZSZiO – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Nasz wyjazd był możliwy dzięki projektowi #StaszicTeam, który został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Biłgoraj nas zachwycił!

grupa osób w modowych strojach