VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Sztuka Przeobrażeń w Rzeszowie

Z radością informujemy o kolejnym wielkim sukcesie naszych utalentowanych uczniów! Magdalena Sokólska została wyróżniona w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Sztuka Przeobrażeń, który odbył się w Rzeszowie. To ogromne osiągnięcie!

W tym roku tematem przewodnim konkursu były polskie tradycje ludowe, co stanowiło niezwykłą inspirację dla uczestników. Magdalena Sokólska reprezentowała naszą szkołę, razem z innymi utalentowanymi uczniami z Biłgoraju, Bytomia, Dębicy, Krośna, Stalowej Woli, Tarnowa i Rzeszowa. Niezwykle cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Projekty i kreacje, które zostały zaprezentowane, powstały pod czujnym okiem Pani Beaty Poźniak. Magdalena Sokólska i Adam Kłoczko pracowali nad nimi z niezwykłą pasją i zaangażowaniem, natomiast stroje zaprezentowały Magdalena Sokólska i Gabriela Gościłowicz. Serdecznie gratulujemy Magdalenie i Adamowi, a także całemu zespołowi #dremteam ZSTiOzOI!

Chcielibyśmy również podziękować Zespołowi Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie za zaproszenie oraz doskonałą organizację konkursu.

To kolejna historia sukcesu, która wspaniale podkreśla wysoką jakość edukacji w naszej szkole. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im dalszych spektakularnych sukcesów!

Wyjazd w ramach  projektu #StaszicTeam, który otrzymał fundusze z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.