O Stemie i Steamie w Turcji

W dniach 19.02.2023-26.02.2023 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu projektowym Erasmus Plus. W ramach projektu „Innovative Teaching/Learning
Approaches 2021-1-RO01-KA220-SCH 000030265. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach programowania w szkołach w Antalyi #OzelAdalyaAnadoluLisesi i #ÖzelAntalyaVizyonKolejiAnadoluLisesi , wykonywali doświadczenia
używając programu Web 2. Odwiedzili również marynarską szkołę średnią i mieli możliwość doświadczenie pracy na symulatorze łodzi.

Wraz z kolegami z Rumunii i Turcji wzięli udział w międzynarodowej e-konferencji zorganizowanej przez Uniwersytet w Białymstoku. Oprócz nauki i rozwijania umiejętność IT był czas również na poznanie kultury tureckiej i integrację z kolegami z Rumunii i Turcji.