grupa uczniów siedzi w klasie przy ławkach szkolnych

Spotkanie z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

27 października młodzież kształcąca się na kierunku technik logistyk uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. Pani Aleksandra Powajbo i podkom. Maciej Czarnecki zapoznali uczniów z zadaniami, jakie wykonują funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej, opowiedzieli także o roli podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej w zapewnieniu finansowego bezpieczeństwa kraju, zwalczaniu przestępczości i obsłudze międzynarodowego ruchu na przejściach granicznych.

Zaprezentowane zostały zasady rekrutacji i staży oraz korzyści związane z zatrudnieniem w urzędzie.

Spotkanie zorganizowały panie: Kamila Luiza Antoniuk i Aneta Jaworowska.