grupa ludzi pozuje do zdjęcia, na pierwszym planie tort ze świeczkami i portret Stanisława Staszica

Dzień Patrona

24 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Uczniowie klas pierwszych mogli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, wykonać portret Stanisława Staszica, a także uczestniczyć w pamiątkowej sesji fotograficznej. Nie zabrakło gromkiego sto lat i tortu ze świeczkami. Zresztą zobaczcie sami…

puzzle ze zdjęcia, dłonie układające puzzlegrupa młodych kudzi pochyla się nad łąwką szkolnąpuzzle ze zdjęcia, dłonie układające puzzlekartki i porozcinane litery na stolegrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicatort ze świeczkamigrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicagrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicagrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicagrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicagrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszicagrupa kulkunastu młodych osób pozuje do zdjecia, w tle portret Stanisława Staszica