PLAKAT INFORMACYJNY

XI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI CZERNIAKA

Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI TYGODNIA ŚWIADOMOśCI CZERNIAKA, rozpoczynającego się 17 maja. Za pośrednictwem tegorocznego hasła /„Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”/ zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie.

 

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, MARIA WINIARSKA oraz ZOFIA ZBOROWSKA-WRONA. W myśli zasady /„Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”/ zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.