plakat informacyjny, treść jak we wpisie

Papieskie Forum Młodych 2022

Przed nami XVII Papieskie Forum Młodych! W tym roku spotykamy się na żywo! Możecie też je oglądać na transmisji online lub w późniejszym czasie!
Razem będziemy rozważać słowa  homilii Ojca Świętego wygłoszonej do młodzieży na Westerplatte dnia 12.06.1987 r. Zastanowimy się nad naszym „Westerplatte”  Co może być nim w naszym życiu? Dlaczego i jak mamy go bronić? Dlaczego nie wolno nam zdezerterować? W poszukiwaniu odpowiedzi pomogą nam: Ks. Arcybiskup Józef Guzdek, „Papa Grupa”, ks. Adam Anuszkiewicz i p. Michał Snarski. Wierzymy, że spotkanie będzie dla Was inspiracją, a radość i entuzjazm, który będzie nam towarzyszył pozostaną na długo w sercach! Dołączajcie!

Godz. 10.00
– Spotkanie w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym ul. Kościelna 1a
z przedstawicielami młodzieży białostockich szkół:
– słowo ks. Arcybiskupa do młodzieży: „Każdy ma swoje Westerplatte”
– film i teatr cieni Papa Grupy
– prezentacja plakatów przygotowanych przez przedstawicieli zaproszonej młodzieży
– mini koncert –  ks. Adam Anuszkiewicz i Michał Snarski

Godz. 12.00 –
Msza Święta z udziałem młodzieży w Archikatedrze

Godz. 13.00 – Urodzinowa  „Barka” pod pomnikiem Św. Jana Pawła II