kobiece dłonie trzymają tablet z napisem erasmus+

Nabór do nowego projektu Erasmus + pt. Innovative Teaching/ Learning Approach.

New Erasmus project, new challenge

Rozpoczynamy nabór do nowego projektu Erasmus + pt. Innovative Teaching/ Learning Approach. Uczestnicy projektu w trakcie dwuletniego wraz z kolegami z Rumunii, Turcji, Portugali i Niemiec wezmą udział w tworzeniu aplikacji mobilnej i gier na platformie STEAM rozwijających umiejętności cyfrowe i z obszaru nauk ścisłych. Oferta skierowana jest do uczniów klas I- III o profilu-technik logistyk, technik informatyk.

Rekrutacja obejmuje dwa etapy: test kwalifikacyjny i rozmowę kwalifikacyjną. Pod uwagę brane są również wyniki w nauce oraz ocena z zachowania.

Uczniów chętnych do udziału w projekcie zapraszamy już w najbliższy piątek 25.03.2022 o godz.12.40 do napisania testu kwalifikacyjnego. Prosimy o przybycie pod pokój nauczycielski.

Chęć udziału w projekcie prosimy również o zgłosić do swoich nauczycieli języka angielskiego do środy.