4 maskotki, misie, dwa szare, jeden beżowy

Współpraca ZSTiOzOI z Komendą Miejską Policji w Białymstoku

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku zawsze angażuje się w ważne społecznie akcje. Z tego względu szkoła postanowiła podjąć, kolejną już, współpracę z Komendą Miejską Policji w Białymstoku.  SUPERMIŚ Pomocnik Dzielnicowego, to inicjatywa mająca na celu uszycie min. 100 pluszaków, które będą rozdawane dzieciom przez dzielnicowych. Dodatkowo, w ramach porozumienia podpisanego między Komendą Miejską w Białymstoku (Komendant Miejski Policji w Białymstoku, insp. Macieja Daniel Wesołowski) i ZSTiOzOI ( Dyrektor szkoły, Pan Mariusz Pęza), w szkole zostaną zorganizowane pogadanki na temat prawa i odpowiedzialności prawnej młodzieży.

dwóch mężczyzn, jeden w stroju służbowym policjanta, drugi w marynarce, siedzą przy stole, podpisują dokumentdwóch mężczyzn, jeden w stroju służbowym policjanta, drugi w marynarce, siedzą przy stole, podpisują dokumentdwóch mężczyzn, jeden w stroju służbowym policjanta, drugi w marynarce, siedzą przy stole, uścisk dłoni