dyplom (treść na dyplomie jak we wpisie)

Odznaczenia Oddziału Powiatowego OSP w Białymstoku

Nasza szkoła zawsze chętnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z bezpieczeństwem uczniów i wszystkich mieszkańców miasta.  Wiemy, jak ważna jest współpraca z różnymi instytucjami i chętnie angażujemy się we wszystkie akcje. Szczególnie bliska jest nam współpraca z OSP w Białymstoku.

Jesteśmy dumni, iż nasza praca została doceniona podczas Zjazdu Oddziału Powiatowego OSP w Białymstoku.

Zostaliśmy wyróżnieni Brązową odznaką Zasłużony dla Ratownictwa, natomiast Pan Dyrektor Mariusz Pęza za okazaną pomoc w realizacji zadań ochrony ludności i bezpieczeństwa, otrzymał Srebrny Medal za Zasługi dla Pożarnictwa.

Gratulujemy!

Relacja z wydarzenia w Kurierze Porannym

Relacja z wydarzenia na stronie gov.pl