budka telefoniczna w stylu angielskim, napis testy z języka angielskiego

Testy z języka angielskiego (wyjazd w ramach #Our Stories)

W związku ze zbliżającym się wyjazdem do Czech w dniach 18-22 października 2021 w ramach projektu Erasmus + pt. #Our Stories zapraszamy chętnych uczniów z kierunków technik reklamy, informatyk oraz technik fotografii i multimediów z klas 2 i 3 technikum do napisania testu kwalifikacyjnego w języku angielskim we wtorek 28 września na 6 godzinie lekcyjnej czyli o 12:40.

Kolejnym etapem będzie rozmowa w języku angielskim i ojczystym. Pod uwagę bierzemy również wyniki w nauce i ocenę z zachowania. Osoby chętne proszę wpisywać chęć udziału do napisania testu w komentarzach pod postem na FB szkoły. W celu napisania testu proszę zgłosić się pod pokój nauczycielski we wtorek 28 września przed 6 godziną lekcyjną.