obraz przedstawiający abstrakcję"Wulkan"

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Nasz uczeń Kacper Lasota z kl.1H WYKONAŁ WŁASNĄ INTERPRETACJĘ DO OBRAZU L. Slendzińskiego pt. Wulkan. Uczeń pomimo dużej niepełnosprawności manualnej kończyn wykazał się dużym zaangażowaniem, inwencją twórczą i wyobraźnią. Podczas malowania zostały zastosowane nietypowe narzędzia malarskie dostosowane do ograniczeń sprawności ruchowej dłoni ucznia. Kacper malował obraz gąbkami do mycia naczyń, szpachlami malarskimi, a przede wszystkim całymi dłońmi.
 
GRATULUJEMY KACPROWI !
 
Wystawa prac pokonkursowych i wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu 2021 roku.
Wyróżnienie otrzymał Kacper Lasota kl.1H za prace pt. ” Wulkan ”.
Tytuł konkursu : XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. ” MÓJ PAMIĘTNIK ” pod hasłem – ” KOPIUJ MISTRZA ”
Organizator : Galeria Slendzińskich w Białymstoku
Opiekun konkursu: Justyna Worowska – nauczyciel plastyki w ZSTiO