plakat informacyjny Papieskiego Forum Młodych, 18 maja o godzinie 11

XVI Papieskie Forum Młodych

Przed nami XVI Papieskie Forum Młodych!
18 maja – dzień urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II – od 16. lat w naszej szkole poświęcony jest temu Wielkiemu Wychowawcy i Przyjacielowi Młodzieży. Tegorocznym hasłem są słowa, które kierował On niejednokrotnie do młodych świata: „Wy jesteście nadzieją Kościoła, wy jesteście moją nadzieją”. Transmisję wydarzenia możecie oglądać we wtorek o godz. 11.00. Prowadzą je nasi wspaniali uczniowie z kl. 3i: Adrian Matulewicz, Tomek Suhak i Gabrysia Łupińska. Oprócz konkretnej pracy, którą mają wykonać, próbują rozwiązać tajemniczą zagadkę „zaginięcia” ich przyjaciela. Co się z nim stało i jak się kończy przygoda? Zobaczycie pod koniec filmiku.
O słowo pasterskie poprosiliśmy ks. Biskupa Henryka Ciereszkę, a orędzie głosi nam ks. Karol Godlewski. Usłyszycie też świadectwa młodych ludzi z różnych białostockich wspólnot, Mimo sanitarnych ograniczeń „Papa Grupa” pod kierunkiem p. Michała Snarskiego przygotowała piękną pantomimę, a wiele znajomych twarzy zobaczycie w teledysku naszego Hymnu. Mamy nadzieję, że już ten reklamowy filmik zachęci Was do wspólnego oglądania!
Realizacja XVI PFM: „ArchiBial Media” we współpracy ze „Studio Hertz”.
Darczyńcy: Św. Wojciech Dom Medialny.
Link do wtorkowej transmisji: https://youtu.be/bH-CkEr8_7E