plakat informacyjny, niebieskie tło, żółte obrazki przedstawiające samolot, paczki, auto dostawcze, napis szkolenie Innowacyjna logistyka magazynowa – zaawansowany system zarządzania magazynem ExpertWMS”

Szkolenie dla uczniów – „Innowacyjna logistyka magazynowa – zaawansowany system zarządzania magazynem ExpertWMS”

W dniu 30.03.2021 o godzinie 11:30 odbędzie się szkolenie dla uczniów ZSTiO z OI w Białymstoku pt. „Innowacyjna logistyka magazynowa-zaawansowany system do zarządzania magazynem ExpertWMS”. Firma DataConsult S.A. z Krakowa podzieli się wiedzą z naszymi uczniami odnośnie zarządzania procesami logistycznymi. DataConsult to polski producent kompleksowych rozwiązań informatycznych.Od ponad 15 lat dostarcza innowacyjne systemy magazynowe, które pomagają optymalizować procesy logistyczne i magazynowe. Specjalizują się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS oraz wiedzy pozyskanej w ponad 300 przeprowadzonych projektach. Szkolenie obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie wykorzystania systemu ExpertWMS. W części teoretycznej, uczniowie zapoznają się z zakresem działania przedsiębiorstwa DataConsult, poznają przykłady wdrożeń systemu do zarządzania magazynem. W części praktycznej uczniowie zapoznają się z podstawami obsługi urządzeń mobilnych, rekomendowanych przez DataConsult. Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do szkolenia proszone są o kontakt z p.Joanną Żaworonek.