Zdjęcie kobiety na tle jeziora i gór

Konkurs „Moja pasja początkiem drogi do kariery – XII edycja”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Moja pasja początkiem drogi do kariery – XII edycja” 2020/2021 pod hasłem: „Innowacyjność konkursu jest Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mając na uwadze sytuację w Polsce związaną z zagrożeniem COVID-19, pierwsze dwa etapy tegorocznego konkursu odbędą się w formie on-line, zaś etap ostatni stacjonarnie w naszej placówce z zachowaniem reżimu sanitarnego. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych. Główne cele konkursu to m.in.: inspirowanie ucznia do rozwijania pasji, kreatywności, talentów, zachęcanie do podejmowania działań społecznoobywatelskich, ukazanie roli zainteresowań w samopoznaniu oraz możliwości wykorzystania pasji w planowaniu ścieżki kariery edukacyjnej i zawodowej.

Regulamin-konkursu-Moja-pasja-2021-2