cztery osoby, wszystkie ubrane na czerwono

Akcja walentynkowa Samorządu Uczniowskiego!

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję walentynkową online! Życzenia, konkursy, quizy.

Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek życzy dużo miłości, nie tylko od święta.

KONKURS

Czy są wśród nas wybitni artyści? Samorząd Uczniowski organizuje konkurs!!  Wystarczy tylko wysłać fotografie o tematyce miłosnej na adres milosc.zstio@interia.pl do 28 lutego! Czekają atrakcyjne nagrody! Więcej informacji znajdziecie w poniższym regulaminie lub pod adresem wskazanym powyżej.

Quiz

Czy znacie swoją wiedzę na temat Walentynek? Jeśli nie, Samorząd Uczniowski przychodzi z pomocą! Poniżej znajduje się quiz, w którym można sprawdzić swoją wiedzę, a na dodatek dowiedzieć się nowych rzeczy!
link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYr6TBDXl_eQxlaGoqHU03gNZ3a6Ds_qMg4U4uOC4uG5ijsA/viewform?fbclid=IwAR2FIqi-GlmGs57AOM4ucyM8iuaccDiaxPMhf-BBM07U46RaOGpuYskMZg0