Runda T, plakat promocyjny

Weź udział w drugiej edycji wydarzenia Runda T.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji wydarzenia Runda T.

Runda T jest skierowana do startupów, naukowców, młodych przedsiębiorców oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie osoby mające ukończone 16 lat oraz są związane z woj. podlaskim lub warmińsko-mazurskim. W tym roku są do wyboru 4 kategorie: Science, Open, Concept i Pandemic. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt. Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet cennych i bezpłatnych szkoleń. Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elevator pitch. W ciągu 3 minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Najlepsze projekty zostaną ogłoszone oraz nagrodzone na uroczystym podsumowaniu Rundy T.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia 2021!

Organizatorem jest Fundacja Technotalenty. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Patroni honorowi: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku, Prezydent Miasta Suwałk, Prezydent Miasta Ełku, Prezydent Miasta Łomża.
Patroni: Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa.
Patroni medialni: TVP3 Białystok, Kurier Poranny, BialystokOnline, Polskie Radio Białystok.

Więcej informacji o Rundzie T oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: http://technotalenty.pl/rundat2020/. Link do fanpagea Fundacji https://www.facebook.com/fundacjaTechnotalenty