Wyniki konkursu „Papierosy Twoim wrogiem”


Konkurs plastyczny odbył się w listopadzie. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim aktywny udział. Napłynęło 70 prac wykonanych
w różnych oryginalnych technikach plastycznych. Konkurs pt. „Papierosy -palenie Twoim wrogiem ” miał na celu zaktywizowanie uczniów do pracy twórczej i edukację o szkodliwości palenia papierosów. Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się po powrocie do szkoły. Dziękuje wszystkim uczniom za udział w konkursie i stworzenie pięknych prac, organizator konkursu Justyna Worowska.


Jury w dniu 01.12.2020 r. wyłoniło następujących laureatów:
1 Miejsce Amelia Piekutowska kl. 2 EP

2 Miejsce Anna Kuźmierowska kl. 1 I

2 Miejsce ex aequo Izabela Lewończuk kl. 1 D

Wyróżnienie Katarzyna Griń kl. 1I

Wyróżnienie Kacper Kozłowski kl. 1 A

galeria prac