Projekt “Kompleksowe kwalifikacje!” 3.3.1 RPO.03.03.01-20-0119/17

Kurs “Kreatywne myślenie w pracy z klientem”
Kurs “Marketing osobisty” Kurs “Język angielski zawodowy” Kurs “Chromoterapii” Kurs “Obsługa programów udźwiękawiających z elementami Brailla” Kurs “Obsługa urządzeń technicznych z programem Corel Draw w reklamie” Kurs MS Excel (I+II poziom) Kurs “Fotografia ślubna” Kurs “Pozycjonowanie stron www” Kurs “Obsługa kas fiskalnych” Akademia masażu Wycieczka zawodoznawcza Nadarzyn – technik technologii odzieży/technik przemysłu mody Kurs “Nowoczesne strzyżenie i koloryzacja” Program stypendialny Kurs “Nowoczesny marketing w sprzedaży z wykorzystaniem oprogramowania biurowego Ms Office Pro Plus 2016 Kurs barmański Kurs Retrofotografii/refotografii Kurs “Rysunek żurnalowy z odszywaniem kolekcji” Szkolenie “Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji” Kurs “Tworzenie szablonów stron w programie Photoshop” Zajęcia “Tutoring grupowy” Wyjazd zawodoznawczy do Poznania – technik organizacji reklamy Kurs “Operator wózków widłowych”