Projekt „Kompleksowe kwalifikacje!” 3.3.1 RPO.03.03.01-20-0119/17

Kurs „Kreatywne myślenie w pracy z klientem”
Kurs „Marketing osobisty” Kurs „Język angielski zawodowy” Kurs „Chromoterapii” Kurs „Obsługa programów udźwiękawiających z elementami Brailla” Kurs „Obsługa urządzeń technicznych z programem Corel Draw w reklamie” Kurs MS Excel (I+II poziom) Kurs „Fotografia ślubna” Kurs „Pozycjonowanie stron www” Kurs „Obsługa kas fiskalnych” Akademia masażu Wycieczka zawodoznawcza Nadarzyn – technik technologii odzieży/technik przemysłu mody Kurs „Nowoczesne strzyżenie i koloryzacja” Program stypendialny Kurs „Nowoczesny marketing w sprzedaży z wykorzystaniem oprogramowania biurowego Ms Office Pro Plus 2016 Kurs barmański Kurs Retrofotografii/refotografii Kurs „Rysunek żurnalowy z odszywaniem kolekcji” Szkolenie „Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji” Kurs „Tworzenie szablonów stron w programie Photoshop” Zajęcia „Tutoring grupowy” Wyjazd zawodoznawczy do Poznania – technik organizacji reklamy Kurs „Operator wózków widłowych”