Lista zakwalifikowanych drużyn w Wojewódzkim Konkursie  „Wirtualny spacer po szkole”.

Do udziału w finale Wojewódzkiego Konkursu  „Wirtualny spacer po szkole” zapraszamy następujące drużyny:

Prosimy o potwierdzenie udziału w finale do dn. 09.03.2020r. na adres agnieszka.bankowska@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa  Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku

Mateusz Kornacki

Opiekun: Małgorzata Malewska

 

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

Adam Olszewski

Jakub Gac

Opiekun: Anita Szymańska

 

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

Gabriela Rolińska

Milena Himik

Artur Otlewski

Opiekun:  Jerzy Okrasiński

 

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku

Aleksandra Stefanowicz

Julia Ekonomiuk

Opiekun:  Grzegorz Ptaszyński

 

Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku im. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku

Ksawier Topczewski

Adam Maciejczuk

Opiekun: Adam Zajkowski

 

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

Karol Hubert Dudzicz

Opiekun: Iwona Gałaszewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Natalia Janowik

Julia Suchowolec

Opiekun: Maja Walukiewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 26  im. St. Staszica w Białymstoku

Izabela Wyszyńska

Natalia Proch

Wiktoria Kołakowska

Opiekun: Dariusz Bielawski

 

Szkoła Podstawowa nr 28 im. K.I. Gałczyńskiego w Białymstoku

Natalia Gościk

Olga Kużelewska

Opiekun: Irena Monach

Hubert Roszko

Opiekun: Irena Monach

 

Szkoła Podstawowa nr 34 imienia gen. Józefa Bema w Białymstoku

Magdalena Gierasimiuk

Opiekun: Małgorzata Szczech- Wojciechowska

 

Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

Julia Andrzejewska

Opiekun: Agnieszka Tarasiuk

 

Szkoła Podstawowa Nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Białymstoku

Urszula Półkośnik

Krystian Jaworowski

Opiekun: Barbara Kołcz

 

SP nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku

Marcel Nytko

Jan Małyszko

Opiekun: Joanna Rutkowska

 

Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia  w Białymstoku

Paweł Klewinowski

Opiekun: Agnieszka Topczewska

 

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku

Anna Czyżewska

Miłosz Rzepniewski

Natalia Taranta

Opiekun: Tomasz Minczewski

 

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Dr Ireny Białówny w Białymstoku

Magdalena Laskowska

Justyna Krysztofik

Dominika Steckiewicz

Opiekun: Dariusz Szehidewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

Natalia Krasowska

Joanna Wasiluk

Opiekun: Jarosław Naliwajko

 

Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie

Michał Makarewicz

Paweł Lach

Maciej Halicki

Opiekun: Irena Monach

 

Szkoła  Podstawowa  im. Stefana Czarnieckiego w Tykocinie

Amelia Malecka

Aleksandra Baczewska

Magdalena Karwowska

Opiekun:  Marzena Zembko

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem

Antonina Knieć

Wiktoria Malinowska

Gabriela  Sokołowska

Opiekun: Katarzyna Bartłomiejczuk

Finał konkursu  11.03.2020r.

8.15 – 8.45 – rejestracja uczestników

8.45 – spotkanie w sali A107

9.00 – 10.30 – tworzenie prezentacji – sala A107, A008  i 206

10.30 – 10.50 – przerwa kawowa – sala 016

10.50 – 11.45 – pokaz koła mobilnych Systemów Inteligentnych działających na PB – prowadzący Szymon Leszczyński i Paweł Wiszniewski, opiekun koła MSI dr inż. Teodora Dimitrova-Grekow

11.45 – 12.00 – pokaz mody

12.00 – 12.30 – wykład pt. “Jak działa komputer?” – dr inż. Tomasz Grześ

12.30 – 14.00 – pokaz prezentacji uczestników finału

14.00 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i dyplomów.