Wyjazd na targi do Poznania

Wyjazd zawodoznawczy uczniów klas II, III i IV do Poznania na targi 4 Print – Digital, Industrial, Offset, Flekso, 3D. Wyjazd zorganizowany i sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS z projektu „Kompleksowe kwalifikacje” .

1 dzień – zwiedzanie miasta z przewodnikiem

2 dzień – zwiedzanie targów.

Podczas targów uczniowie zapoznają się z branżą producentów maszyn i materiałów stosowanych w reklamie, agencjami reklamowymi i innowacjami technologicznymi druku na różnych materiałach (Druk 3D czy techniki offset). Oferta targów jest wyjątkowo interesująca zarówno dla uczestników rynku poligraficznego, jak i dla właścicieli i szefów drukarń, projektantów, agencji reklamowych i kreatywnych. Jest to zarówno forum do dyskusji na temat roli druku współcześnie, jak i miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań.

3 dzień – zwiedzanie Muzeum Narodowego w Poznaniu

Opiekunowie- Ilona Pełelska, Aida Saeed-Baginska